Fotenie s parohmi

Pred približne dvoma týždnami som pri prezeraní Instagramového profil jedného amerického huntera (Donnie Vincent) narazil na jednu fotku, ktorá mi vnukla nápad na pár „selfie“ fotiek s outdoorovou tematikou. Aby to bolo dokonalé, musel som vymyslieť super lokalitu, ktorá tomu dodá „aliašskú“ atmosféru, a zohnať rekvizity. Keďže viem, že môj kolega Peťo je bývalý poľovník, tak som mu ukázal svoj nápad a spýtal som sa ho či nemá nejaké pekné jelenie parohy. Doma mi ich pofotil, a poslal na výber, samozrejme som si vybral tie najvačsie a najkrajšie. Potom som už len vymyslel lokalitu. Vedel som že ideálne to bude niekde pod našimi Tatrami. Tam poznám pekné miesto pri rieke, kúsok od slovensko-poľskej hranice. Napísal som kamarátovi Ľubošovi či by si nechcel spraviť výlet na západ a východ Slnka do Osturne a poľskej Lapszanky s tým, že ráno by som si chcel ísť pofotiť tieto outdoorové fotky. On samozrejme súhlasil, a ešte sa mi ponúkol, že mi to pomôže nafotiť, keďže so staťívom a samospúšťou by to bolo dosť náročné (za čo mu ďakujem). Už mi ostávalo len navrhnúť celý koncept a dohodnúť si deň kedy tam pôjdeme. Naplánovali sme is to na minulý víkend, predpoveď počasia nám celkom priala, aj keď realita bola trošku iná. Západ Slnka nám síce nevyšiel keďže nakoniec pršalo aj ked nemalo, noc bola tiež viac menej zamračená, ale aspoň nám trochu zasvietilo ráno pri východe Slnka. Pofotili sme východ a presunuli sme sa ku rieke Biela voda kde som chcel fotiť tieto fotky. Fotenie nám zabralo pár hodín a tu je výsledok, čo poviete?

Ľubošov Instagram

https://www.instagram.com/outdoorstories/
https://www.instagram.com/luboscapcara/
ďakujem za spoluprácu a pomoc a určite odporúčam každému kto by potreboval fotografa pre svoj projekt.

Topánky

Topánky

Kvalitné topánky slovenskej výroby. O nohy v suchu sa stará membrána GORE-TEX. A o stabilitu aj na mokrom povrchu sa stará podrážka Vibram Megagrip, ktorý na moje prekvapenie drží fakt dobre.

https://bosp.sk/…-pro-grizzly

Batoh

Batoh

Objemný a odolný batoh aj na niekoľko dňovú túru.

https://www.fjallraven.com/…cks/kajka-75?…

Bunda

Bunda

Kvalitná, odolná bunda z materialu G1000.

https://www.fjallraven.com/…gso-jacket-m?…

Nepremokavá bunda

Nepremokavá bunda

Kvalitná nepremokavá bunda z materiálu ecco-shell. Nepremokavosť som skúšal aj pod vodopádmi na Islande.

https://www.fjallraven.com/…ell-jacket-m?…

Nohavice

Nohavice

Moje najobľúbenejšie outdoorové nohavice, ktoré využívam celoročne pri svojich výletoch za fotením. Sú vhodné do zimného počasia a zároveň sa z nich dajú spraviť aj kratke nohavice na leto.

https://www.fjallraven.com/…r-trousers-m?…

Sveter

Sveter

Teplá stredná vrstva z jahňacej vlny.

https://www.fjallraven.com/…da-sweater-m?…

 

 

Copyright Ladislav Szabó 2024. Stránka vytvorená a sponzorovaná www.pagebrix.sk